Приводна Електроніка: Наш досвід - Ваша безпека

Децентралізована приводна електроніка від NORD використувується в багатьох застосуваннях по всьому світі. Наші інноваційні перетворювачі з вбудованим ПЛК виконують функції, встановлюються біля двигуна і зменшують навантаження на системи верхнього рівня.

Понад 100 промислових секторів орієнтовані на наші приводні рішення. Наприклад, в інтралогістиці, де багаж або посилки переміщуються мыж континентами. Наші перетворювачі частоти також використовуються в загальній технології побудови конвеєрыв, в пакувальної промисловості, або в насосних установках. Добре відомі торговы марки продуктів харчування і напоїв покладаються на приводну електроніку, що поставляється NORD DRIVESYSTEMS.

Наша децентралізована технологія приводу характеризується високою продуктивністю і безпекою. Незалежно від того, де в світі наші технології приводу працюють: якість наших рішень завжди залишається на високому рівні. Завдяки представництвам на всіх континентах, ми близькі до наших клієнтів в будь-який час і надаємо підтримку без тривалого очікування.

Застосування

Каталоги

Software

Підбір продукту