Децентралізовані приводні технології

Зниження витрат завдяки системі модульної конструкції

Зменшіть витрати на проектування системи за допомогою технології NORD децентралізованого приводу. Витрати по реалізації для наших рішень нижче через високу вставною здатності, інтегрованого сервісного вимикача і ручного управління. Залежно від застосування і вимог, вони можуть бути вільно сконфігуровані.ПЛК інтегровані в наших NORD інверторів забезпечує модульну і автономну конструкцію виробничої системи. Перетворювач частоти реалізує завдання позиціонування в реальному часі і синхронізації і зменшує навантаження на більш високий рівень управління системою. Наша децентралізовані технології приводу можуть бути інтегровані в будь-яке рішення по автоматизації, оскільки вона підключається до всіх загальним системам шин і Industrial Ethernet.

NORDAC FLEX - SK 200E Перетворювач частоти

Гнучкість встановлення

NORDAC FLEX наш децентралізований привод з гнучкими можливостями установки. Він має масштабовані функції і гнучку конфігурацію.

Установка і обслуговування цього перетворювача легка завдяки його великим можливостям і простою передачею параметрів через EEPROM пам'ять.

Потужність:
0.33 - 30 hp

NORDAC BASE - SK 180E перетворювач частоти

Економічність

NORDAC BASE є економічним децентралізованим перетворювачем для простих застосувань. Цей продукт NORD вимагає лише трохи зусиль для установки, має міцну конструкцію і був розроблений для простого монтажу поза шафи керування.

Потужність:
0.33 - 3.0 hp

NORDAC START – SK 135E пускач

Економічність

NORDAC START є децентралізованим безконтакторний електронним пускачем. Обладнаний з внутрішнім захистом двигуна, цей пристрій є ідеальним вибором для гнучкої системи.

Потужність:
0.33 - 10 hp

Приводна Електроніка: Наш досвід - Ваша безпека

Децентралізована приводна електроніка від NORD використувується в багатьох застосуваннях по всьому світі. Наші інноваційні перетворювачі з вбудованим ПЛК виконують функції, встановлюються біля двигуна і зменшують навантаження на системи верхнього рівня.

Понад 100 промислових секторів орієнтовані на наші приводні рішення. Наприклад, в інтралогістиці, де багаж або посилки переміщуються мыж континентами. Наші перетворювачі частоти також використовуються в загальній технології побудови конвеєрыв, в пакувальної промисловості, або в насосних установках. Добре відомі торговы марки продуктів харчування і напоїв покладаються на приводну електроніку, що поставляється NORD DRIVESYSTEMS.

Наша децентралізована технологія приводу характеризується високою продуктивністю і безпекою. Незалежно від того, де в світі наші технології приводу працюють: якість наших рішень завжди залишається на високому рівні. Завдяки представництвам на всіх континентах, ми близькі до наших клієнтів в будь-який час і надаємо підтримку без тривалого очікування.

Застосування

Каталоги

Software

Підбір продукту