Стандарт IEC 60034-30

Всесвітній стандарт для визначення
класу енергоефективності

В даний час в усьому світі, в самих різних регіонах і країнах для визначення енергоефективності асинхронних двигунів застосовуються різні стандарти. Також є відмінність в тому, чи йде мова тільки про стандарт, тобто рекомендації, або про законодавчій нормі. Поряд з різними стандартами і законами про класи енергоефективності існує велика кількість різних методів випробування для визначення ступеня енергоефективності. Тому досить складно порівняти окремі класи енергоефективності на міжнародному рівні, крім того, сертифікація вироблених двигунів для окремих ринків несе з собою великі витрати.

З цієї причини IEC розробив новий стандарт, який повинен уніфікувати класи енергоефективності у світовому масштабі. Новий стандарт IEC 60034-30-1:2014 має прийти на зміну різних національних систем. У той же час, разом зі стандартом IEC 60034-2-1: 2007 була введена нова методика вимірювання ККД, яка також повинна бути уніфікована у світовому масштабі.

Ці законодавчі норми не тільки змусять користувачів використовувати енергоефективні приводи, а й зобов'яжуть виробників випускати приводи з оптимізованим ККД, що призведе до колосальних витрат і логістичним проблемам.

International Standard Internationaler Standard

IEC 60034-30-1:2014

    Закажите стандарт напрямую от International Electrotechnical Commission. Замовити стандарт IEC 60034-30-1:2014 безпосередньо від International Electrotechnical Commission. На базі міжнародного стандарту компанія NORD розробляє найсучасніші двигуни IE2.