Двигуни з гладкою поверхнею

Інформація про продукт

Product images

Детально

Потужність:
0,16 - 1,5 hp

Натисніть тут для підбору приводу

Конфігуратор

Двигуни з гладкими поверхнями особливо легко очистити. Зокрема, в поєднанні з редукторами з гладкою поверхнею (наприклад, черв'ячні або конічні редуктори із серії NORDBLOC.1 або SMI) ці двигуни відмінно підходять для використання в умовах високих гігієнічних вимог, наприклад, у харчовій промисловості.

Ця лінійка продукту NORD вигогтовлена з алюмінію і відповідає класу захисту IP69K, так що вони можуть бути очищені з рідинами під високим тиском. Завдяки конструкції підготовану для промивки, ці рідини швидко стікають. Для оптимального захисту від корозії, ці двигуни також можуть бути оснащені покриттям НРР TUpH. Ці властивості є дуже привабливою альтернативою виробам з нержавіючої сталі - не тільки у виробництві харчових продуктів та інших гігієнічно чутливих областях, а й в суворих умовах що містять солону воду.

Такі практичні переваги NORD гладких двигунів включають в себе:

  • Висока ефективність протягом тривалого терміну служби, зниження експлуатаційних витрат і низьке тепловиділення (за запитом, температура поверхні нижче +60 °С)
  • Максимальна гнучкість завдяки модульній системі NORD (поєднання з усіма типами редукторів)
  • Додаткове обладнання з гальмами, вентиляторами та інше додаткове обладнання (див вкладку "Параметри")

НОРД розробляє власні двигуни і постачає їх для всіх основних ринках по всьому світу. Наші власні розробки забезпечують високий рівень незалежності від зовнішніх постачальників і, отже, забезпечує нашим клієнтам вирішальну перевагу коротких і дуже надійних часу доставки.

Швидкий доступ