Логистика

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ПРИВОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ внутрішньо виробничих логістичних ЦІЛЕЙ

Майже третина енергії, яка витрачається в промислових установках і на внутрішньовиробничі логістичні цілі, доводиться на приводное обладнання. Тому існує величезний попит на продукцію та послуги, що володіють високою енергоефективністю. Високоефективні приводні рішення від компанії NORD пропонують великі можливості з енергозбереження в сфері внутрипроизводственной транспортно-конвеєрної техніки, а також в ході операцій по переробці вантажів у сфері торгівлі та промисловості.

logistic_baggage

Роликові та стрічкові конвеєри

Для конвеєрних систем, які часто простягаються на великі відстані і охоплюють великі площі, потрібно модульне механічне та електричне обладнання. Відносно багатьох конвеєрних систем, таких як вертикальні автоматичні складські стелажі (патерностери), в яких енергозбереження не впливає на функціонування, для користувачів все більшого значення набувають експлуатаційні витрати. З цієї причини компанія NORD DRIVESYSTEMS використовує виключно енергоефективні двигуни, що працюють практично без втрат редуктори та електронні пристрої приводів, що мають функцію енергозбереження.

Our drive components and systems

Більше 45 років продукція компанії NORD DRIVESYSTEMS у себе в країні використовувалася практично у всіх галузях промисловості, де для транспортування в межах компанії застосовувалося конвеєрне обладнання. Наші компоненти й системи приводів необхідні скрізь, де необхідно щось перемістити, а для кожного переміщення потрібна максимально надійна і ефективна система приводу. З цієї причини наша компанія пропонує широкий діапазон механічного, електричного та електронного приводного обладнання від одного виробника, починаючи від двигунів і редукторів і закінчуючи централізованими і децентралізованими системами керування.

Microsite logistic.nord.com

UNICASE helical bevel gear motor, Kegelradgetriebemotor, motoriduttori ortogonali UNICASE

Distributed Frequency inverter SK 200E Dezentraler Frequenzumrichter SK 200E

LogiDrive_Variantenreduzierung