МЕТАЛУРГІЯ

ПІДТРИМКА НА ВСІХ ЕТАПАХ

Існуюча в даний час металургійна промисловість перетворилася в один гігантський комплексний сегмент ринку, який працює з метою задоволення світового попиту на автомобілі, судна, будівельні конструкції, споруди і т. Д. Металургійним підприємствам необхідно обладнання, яке працює цілодобово при найвищих експлуатаційних показниках без необхідності проведення технічного обслуговування та при максимально високих рівнях енергоефективності, наскільки це можливо.

steel_motors

Двигуни NORD

NORD Drivesystems

Завдяки великому досвіду у виробництві приводного обладнання компанія NORD Drivesystems в даний час добре відома в сталеливарній промисловості в якості постачальника систем з наданням послуг з консультування в рамках конкретного проекту, крім того, компанія добре зарекомендувала себе на ринку завдяки здатності своїх двигунів працювати в суворих умовах металургійної промисловості. Незважаючи на те, що двигуни складають малу частину обсягу капіталовкладень в металургійні підприємства, вони є важливою частиною установок в цілому. Редуктори повинні працювати у важких умовах, які часто включають в себе і екстремально високі температури. Це означає, що вони повинні бути розроблені відповідним чином, щоб відповідати вимогам металургійної галузі. Приводні пристрої від компанії NORD використовуються в рольгангах, які працюють у постійному режимі і прискорюються лише в рідкісних випадках, що відрізняє їх від реверсивних прокатних станів, в яких напрямок прокатки змінюється після кожного процесу прокатки. При реверсивної роботі на привід діють екстремальні електричні, механічні та теплові навантаження. Операція прокатки характеризується тим, що швидкість обертання валків, а також швидкість руху прокочується матеріалу повинні збільшитися за дуже короткий час, при цьому тривалість циклу комутації мала, а напрямок обертання змінюється.

Забезпечення якості в глобальному масштабі

Компанія NORD в Німеччині протягом 45 років уособлює якість і надійність. Представництва нашої компанії знаходяться в більш ніж шістдесяти країнах. Ми пропонуємо найкращі рішення для будь-якої галузі промисловості. Наша компанія увійшла до складу провідних виробників моторів-редукторів завдяки тісній співпраці та обліку думки наших замовників. За допомогою замовників ми створили оптимальні приводні рішення і забезпечили сталий розвиток компанії як такої. Наша продукція є інноваційним поєднанням компактного механічного устаткування і інтелектуальних електронних пристроїв. Наша компанія виробляє і постачає на ринок повну лінійку механічних та електронних компонентів приводів, в тому числі якісні редуктори, двигуни, перетворювачі частоти, пристрої сервоуправления і децентралізовані приводні системи. Спільними зусиллями компанія NORD і її замовники створюють довгострокові успішні ділові відносини.

Microsite
metals.nord.com