Арнрайтер

Потужні приводи для помелу зерна

Електричні приводи на борошномельних млинах знаходять застосування в вентиляторах і повітродувках, наддозаторний бункерах, ковшових елеваторах і другом підйомно-транспортному устаткуванні. У зонах, де ведеться робота з тонко розмеленим зерном і насінням, використовуються системи NORD у вибухозахищеному виконанні.

arnreiter_case_study_m25

Арнрайтер

ЗАМОВНИК

Про замовника

arnreiter_case_study_project

Борошномельний завод Санрайдер Мюллер ГмбХ в місті Валлерн, земля Верхня Австрія, займається переробкою зернових культур, солоду і насіння олійних культур переважно для харчової промисловості. Це сімейне підприємство з майже 200-річною історією орієнтоване на сталий ведення бізнесу в усіх відношеннях: борошномельний завод переробляє вирощене в регіоні сировину з максимальною економією ресурсів. Крім того, частина енергії, необхідної для експлуатації виробничого устаткування, забезпечується за рахунок власного водяного млина.
Про проект
У ході останньої модернізації традиційного підприємства Арнрайтер в 2009 році швейцарська компанія Бюлер - фахівець з технологічної підготовки виробництва - обладнала новий млин і установку для переробки та облагородження борошна машинами з приводними рішеннями від NORD. Підприємство із загальною споживаною потужністю 1 400 кВт може
перемелювати до 80 тонн зерна в день і
переробляти порядку 20 тонн подрібненого продукту в день

Проект

Вимоги по проекту

arnreiter_case_study_customer

На мукомольном заводі Санрайдер в Австрії сировину не тільки розмелюється, але й переробляється і облагороджується в ході різноманітних процесів. Для цього високо автоматизоване підприємство використовує машини для пропарювання, переробки на пластівці, дроблення, помелу, екструдування, обсмажування, охолодження, сушіння і лущення. Шляхом такої обробки цілеспрямовано змінюються форма і властивості розмеленого матеріалу, що дозволяє поліпшити термін його зберігання, засвоюваність і хлібопекарські властивості і зменшити вміст гірких речовин.
Масштабні завдання з транспортування. - Щоб забезпечити ефективну транспортування сипучих і рухливих матеріалів, між численними установками повинно бути встановлено різноманітне підйомно-транспортне обладнання з гнучкими приводними рішеннями. Тому підприємство, безперервно прагне до стійкого виробництва, потребує міцних, що не вимагають обслуговування приводах з великим терміном служби, здатних при тривалій експлуатації забезпечувати виробництво виробів найвищої якості.
Ризик займання пилу. - Внаслідок тонкого помелу сировини навколишня атмосфера насичується частинками пилу, тому застосовувані тут електричні приводні системи повинні бути вибухозахищені. Завдяки широкому асортименту механічних, електричних та електронних приводних систем у вибухозахищеному виконанні компанія NORD DRIVESYSTEMS змогла поставити велику кількість різноманітних мотор-редукторів і децентралізованих мехатронних систем для потреб борошномельного заводу.

Рішення

Прикладне рішення

arnreiter_case_study_solution

Мотор-редуктори NORD приводять в дію конвеєрні стрічки і ковшові елеватори, за допомогою яких сировину з зерносховищ на верхніх поверхах направляється на переробку. Потім матеріал подається через систему труб загальною довжиною близько 2500 м. Пил, частинки висівок та аналогічні легкі продукти видаляються з зерна в сепараторі з рециркуляцією повітря і виводяться через шнековий конвеєр. Готова продукція подається лопатевими живильниками-дозаторами і дозується за об'ємом. Мікрокомпоненти можуть додаватися шляхом мікродозування.

Довговічна механіка. - У всіх цих транспортно-розподільчих системах також використовуються редукторні двигуни NORD. «У нас вони надійно працюють в безперервному режимі», говорить Мартін Рахбауер, фахівець з технічного обслуговування і ремонту борошномельного заводу Арнрайтер. Завдяки високій якості виготовлення приводів NORD потреба в технічному обслуговуванні мінімальна.

Комплексний вибухозахист. - Арнрайтер одержує обладнання категорії 3D для використання у вибухонебезпечній зоні класу 22. Крім редукторних двигунів NORD також поставляє інтегровані децентралізовані системи, включаючи регулювання приводів. NORD забезпечує вибухозахист для цілісних систем: у вибухозахисному виконанні пропонуються як редукторні двигуни, так і частотні перетворювачі - в блоках мехатроніки і для установки в електрошафі. Кожен місяць більше 1500 систем приводів в пило- або газо-вибухо-захищеному виконанні для зон класів 1, 2, 21 і 22 сходять з конвеєрів NORD.

Case_study_download_teaser

Тут Ви можете завантажити PDF-файл з прикладами практичного застосування в Арнрайтер: завантажити | PDF (548 KB)