Складна технологія сепарації:
Надійні приводи для харчової промисловості

Як зробити пюре з фруктів, що містять насіння, і як відокремити рибні кісточки? Як видалити сухожилля і хрящі з м'яса без втрат матеріалу? Кожен кухар-аматор, витрачає багато часу, щоб ложкою продавити фрукти через сито або приготувати курячий бульйон, задає подібні питання. У харчовій промисловості ці ручні методи мають механічну альтернативу, яка дозволяє уникнути застосування ручної праці і втрати часу: сепаратори використовуються для легкого відділення як твердих, так і м'яких компонентів в різних продуктах харчування. Надійні приводу для різних сепараторів - це ключова умова постійного високої якості продукції.

Kegelstirnradgetriebemotor von Nord als Antriebsmotor für Hygienische Press- / Trennmaschine

BAADER 605

Група BAADER, провідний виробник машинного обладнання та переробних установок для харчової промисловості, розробила технологію точного відділення м'яса від сухожиль і хрящів більше 40 років тому. Згодом спектр продукції розширився, і зараз він включає м'які сепаратори з безліччю функцій, які можуть застосовуватися для видалення сухожиль в м'ясі чи птиці, відділення м'яса риби від кісток, отримання пульпи з фруктів і овочів, а також для відкриття упаковки продуктів. У м'яких отделителях BAADER для переміщення обжимного ременя використовується зубчаста ланцюг з редукторним двигуном. Обжимний ремінь передає продукт на перфорований барабан, де м'яка частина пропускається через отвори, а тверді компоненти залишаються за межами барабана. Регульований циліндр дозволяє операторам задати коефіцієнт продуктивність / якість.

Даний метод забезпечує максимальну якість продукту і мінімальне підвищення температури. Таким чином, клітинна структура вихідного продукту не порушується, оскільки система обжимного ременя досить гнучка. У той же час в ході переробки м'яса небажані тверді компоненти видаляються з кінцевого продукту. І останній, але не менш важливий факт: даний метод дозволяє суттєво скоротити часові витрати, а стандартизований готовий продукт можна порівняти з продуктом, переробленим вручну.

М'які сепаратори BAADER були розроблені в 1960-х і з того часу постійно оптимизировались, особливо в частині функцій очистки. Вони відповідають міжнародним стандартам гігієни. У деяких моделях двигуни з косозубой конічної зубчастої передачею компанії NORD Drivesystems є приводними пристроями. Як приклад - тип BAADER 605, який досягає максимальної ефективності, близько 3000 кг. на годину, в залежності від розміру отворів перфорованого барабана, типу завантаження, продукту, температури завантаження і вибраного тиску, - за рахунок цих параметрів забезпечується безперервна переробка великого обсягу продукту. Користувач може вибрати діаметр отворів перфорованого барабана - 1,3, 2, 3, 5 або 8 мм, за запитом можна отримати інший діаметр.

Kegelstirnradgetriebe im Einsatz in der Lebensmittelindustrie

Технології приводів, розроблені за замовленням

Експерт у технології приводів NORD пропонує надійні мотор-редуктори з косозубой конічної зубчастої передачею для м'яких сепараторів BAADER, а саме, циліндро-конічні редуктори типів SK 9016.1, SK 9022.1 і SK 9042.1. Ці приводи мають тривалий термін служби завдяки технології UNICASE: суцільнолитий корпус з вбудованими посадочними місцями підшипників дозволяє позбутися від всіх потребуючих ущільнень роз'ємів, які можуть опинитися під дією крутного моменту або відцентрової сили. Високоефективні зносостійкі зубчасті передачі також гарантують високу надійність в процесі експлуатації. Професійні консультаційні послуги NORD для клієнтів - це ще одна причина, по якій компанія NORD була обрана постачальником. Наприклад, NORD консультувала компанію BAADER в процесі підготовки до переходу на двигуни IE2, ділилася своїм досвідом розробки технології високопродуктивних приводів і методами енергозбереження в різних сферах застосування. "В особі компанії NORD ми знайшли надійного, компетентного партнера, яке постачає рішення по приводам відповідно до вимог замовника," - говорить Мартін Шааршмідт, менеджер з продажу технології сепарації компанії BAADER. "Консультації з фахівцями NORD вносять ясність у всі наявні у нас питання і дозволяють нам повністю зосередитися на продукції."