KRIJN VERWIJS

Корозійностійкі системи приводів, надійно працюють в атмосфері з високим вмістом солей

У центрі з переробки молюсків Krijn Verwijs довгий час головною проблемою була інтенсивна корозія приводу внаслідок впливу морської води. Тепер знайдено практичне рішення даної проблеми - використання алюмінієвих систем NORD зі спеціально обробленою поверхнею.

krijn_conveyor

KRIJN VERWIJS

Замовник

Орієнтованість на клієнта

krijn_customer

Компанія Krijn Verwijs Yerseke B.V. була заснована в 1880 р як компанія з розведення устриць. З плином часу сімейний бізнес перетворився в одну з найбільших компаній на європейському ринку ракоподібних та молюсків. Дана компанія поставляє мідії в мережі супермаркетів і великі підприємства громадського харчування в Європі під торговою маркою Premier і власними торговими марками. Крім того, компанія Krijn Verwijs пропонує повний асортимент устриць, омарів та інших різних видів молюсків.

Орієнтованість на проект

Внаслідок атмосфери з високим вмістом солей, присутньої в центрі з переробки ракоподібних компанії Krijn Verwijs Yerseke, даний завод з виробництва морепродуктів є яскравим прикладом присутності несприятливих умов навколишнього середовища, тому кілька сотень редукторних двигунів з номінальною потужністю 1,5 кВт на різних конвеєрних лініях протягом тривалого часу піддаються впливу інтенсивної корозії. В даний час відбувається повний перехід на системи nsd tupH з високим ресурсом: У найближчі місяці і роки кожен привід в компанії Krijn Verwijs буде в кінцевому рахунку замінений на редукторний двигун з високою зносостійкістю.

Проект

Завдання проекту

krijn_shellfish

Компанія Krijn Verwijs є одним з передових постачальників молюсків і блакитних мідій в Європі. Свіжий улов, що надходить на завод, поміщається у великі басейни з постійною циркуляцією очищеної морської води, щоб забезпечити збереження свіжості продукції при її очищенню від піску. З урахуванням близького розташування даних басейнів і того факту, що живі мідії потім транспортуються у вологому стані, всі виробничі лінії заводу неминуче піддаються впливу вологого середовища з високим вмістом солей.

Агресивне середовище. - Передбачає інтенсивну корозію будь-яких незахищених металевих деталей на всіх виробничих лініях, наприклад, на різних конвеєрних лініях. У разі використання звичайних чавунних редукторних двигунів протягом декількох тижнів з'являються плями іржі на абсолютно нових системах, при цьому термін експлуатації таких двигунів складає всього лише рік чи два. Навіть спеціальні покриття або лаки допомагають лише незначно затримати поява корозії. Приводи з нержавіючої сталі також не є вирішенням даної проблеми, оскільки доведено, що вони є не тільки дорогим, але і непрактичним рішенням внаслідок необхідних періодів охолодження перед кожною промиванням.

Високий ресурс, доступність за ціною, простота очищення. - Таким чином, раніше стандартною практикою для компанії Krijn Verwijs були часті заміни приводів до тих пір, поки компанія не дізналася про новому рішенні для приводів, що працюють в агресивних середовищах: поверхнева обробка nsd tupH, представлена ​​компанією NORD DRIVESYSTEMS. Дана технологія забезпечує алюмінієві редукторні двигуни, в яких передбачена зручна промивка, для отримання корозійної стійкості нержавіючих сталей.

Рішення

Рішення по використанню

krijn_application

Компанія Krijn Verwijs розпочала впровадження систем nsd tuf, щоб забезпечити тривалий термін служби в середовищі з високим вмістом солей. Незважаючи на те що вартість подібних алюмінієвих редукторних двигунів вище номінальної в порівнянні зі стандартними чавунними установками, лабораторні дослідження і розширені випробування на заводі в Йерсеке показали, що дія системи nsd tupH триватиме протягом більшої частини часу стандартного 10-річного терміну служби конвеєрної лінії або навіть довше. Отже, компанії Krijn Verwijs більше не потрібно закуповувати від п'яти до десяти приводів для заміни на кожній установці, а також турбуватися з приводу вартості і витрат на технічне обслуговування.
Фізичний захист. - Обробка nsd tupH - це не нанесення покриття, а скоріше консервація поверхні, яка створює основний шар, постійно пов'язаний з нижнім шаром. З урахуванням електролізу дана обробка створює алюмінієві оболонки, які так само не схильні до дії корозії, як і нержавіюча сталь. Крім того, міцність царапіноустойчівих поверхонь підвищується більш ніж у шість разів у порівнянні з необробленими сплавами і в тисячу разів у порівнянні з фарбою.
Ефективна альтернатива нержавіючої сталі. - З урахуванням невеликої ваги, компактного виконання і автоматичного зливу може бути забезпечена зручна промивка системи nsd tupH при використанні в харчовій промисловості. Вони несприйнятливі, наприклад, до стандартних хімічним очищує засобам, ні промивка розчинами солей і лугів, ні використання очищувачів високого тиску не зашкодить їх. Крім того, поверхнева обробка nsd tupH підходить для всіх алюмінієвих виробів NORD - на відміну від більшості редукторних двигунів з нержавіючої сталі, при виробництві яких виробники обмежуються лише кількома типами.

Download приклад застосування

Case_study_download_teaser

Завантажити PDF приклад Krijn СМ звідси download | PDF (1 MB)