Інтелектуальні надійні приводи
для обробки багажу: розробка
приводів NORD конвеєрної системи
аеропорту в Гамбурзі.

У великому міжнародному аеропорті Гамбурга
за останні кілька років була проведена
модернізація і значно підвищена пропускна
здатність. Термінал 1 - абсолютно новий,
а наявні конвеєри в Терміналі 2 були


повністю реструктуровані і сьогодні
відповідають сучасному рівню техніки.
Два терміналу з'єднує так звана "Плаза"
аеропорту. Зважаючи збільшення кількості
пасажирів необхідна ефективна
організація переміщення та зберігання багажу.

Таким чином, проект модернізації включав будівництво взаємозалежної системи обробки багажу, яка обслуговує всі три термінали і забезпечує обробку і сортування до 8700 одиниць багажу на годину. Враховуючи обсяг багажу, переміщуваного по конвейерам, поломок бути не повинно. У той же час, технологія транспортування повинна бути найсучаснішою, тому вона підключена до комп'ютеризованій системі логістики, що забезпечує безперебійне точний напрям кожної одиниці багажу. Ось чому необхідна високоточна, високопродуктивна і легко настроюється приводна конструкція. NORD DRIVESYSTEMS не тільки пропонує надійну систему, що відповідає таким вимогам, але також задовольняє запити замовника щодо експлуатації та технічного обслуговування.

Авіаційна безпека вимагає перевірки пасажирів і багажу перед зльотом. У міжнародних аеропортах перевірка багажу здійснюється в закритій зоні, що забезпечує швидку максимально автоматизовану обробку. Взаємопов'язана система в аеропорту Гамбурга включає всі рівні контролю. Надійна, стабільно працююча система транспортування забезпечує високу експлуатаційну готовність. Час простою і експлуатаційні витрати зведені до мінімуму. Високопродуктивна система відстеження та контролю руху контролює переміщення кожної одиниці багажу. Наприклад, завдяки оптимальному використанню простору, раніше надійшов багаж, тобто багаж, який був оглянутий попереднім ввечері, швидко надходить на подальшу переробку без додаткових затрат праці. Відстеження, контроль переміщення і автоматичне сортування забезпечують економічну та своєчасну обробку навіть великих обсягів багажу

Gepäckförderanlage mit Getriebemotoren von Nord

Аеропорт Гамбурга

Hence, the modernization project included the construction of an interlinked baggage handling system, which serves all three terminals and can handle and sort up to 8,700 items of baggage per hour. In view of the large volume to be conveyed, breakdowns must be absolutely avoided. At the same time, the transport technology must be up to scratch, as it is connected to a computerized logistics system, which can at all times precisely locate each item of baggage. Therefore, intelligent, high-performance, and highly flexible drive technology is needed. NORD DRIVESYSTEMS not only implemented a reliable system meeting these demands, but also satisfies the customer’s wishes with regard to service and maintenance.

Aviation security requires that passengers and baggage are checked before travel. At international airports, the trend is to transfer baggage checking behind the scenes in order to ensure rapid processing which is as much as possible automated. The interlinked Hamburg system integrates all control levels. The extremely reliable, low-wear transport technology provides high availability. Standstill times and operating costs have been minimized. A high-performance track and trace system keeps track of all pieces of baggage. Optimized space utilization ensures e.g. that early baggage, i.e. baggage which is checked in the previous evening, can be quickly fed in for further processing without additional labor. Tracking, tracing, and automatic sorting enable economic and punctual processing, even of large quantities of baggage.

Автоматичне транспортування багажу на всіх рівнях контролю

На етапі реєстрації багаж надходить на перший конвеєр, де він зважується і маркується. Зі 108 стійок реєстрації загальний конвеєр збирає його для сортування. Якщо сканування багажу не покаже наявність небезпечного вмісту, то пасажир побачить свій багаж знову тільки в аеропорту прибуття. У закритій зоні аеропорту відбувається ідентифікація і багатоступенева автоматизована перевірка на безпеку. Насамперед, маркування багажу, вироблена при його реєстрації, сканується і заноситься в базу даних для подальшого відстеження. Потім весь багаж, без винятку, проходить повністю автоматизовану перевірку безпеки, тому тільки багаж, класифікований як абсолютно безпечний, може бути занурений на борт повітряного судна.

Багаж, який без проблем проходить всі рівні контролю, відділяється за допомогою високошвидкісних конвеєрів на карусельний конвеєр з розвантажувальними жолобами. Щоб точно направити кожну одиницю багажу на вільний розвантажувальний жолоб, високошвидкісні конвеєри з'єднані з системою збору та аналізу інформації. У цій точці система, яка має більш ніж 1000 датчиків, точно визначає який багаж на який жолоб відправити. У певний час багаж з відповідного розвантажувального жолоба направляється на навантажувальний стіл відповідного рейсу; наземний персонал складає багаж в контейнери або транспортувальні візки для навантаження на борт літака.

Steckbare trio SK 300E Antriebe
Вимоги та цілі:
Приводні конструкції в необхідної системі відстеження та контролю переміщення

В аеропорту Гамбурга обробляється дев'ять мільйонів одиниць багажу на рік. Для персоналу багажної служби надійність системи транспортування і запобігання несправностей є головним пріоритетом: вихід з ладу навіть одного елемента цієї системи призведе до блокування і неприйнятним затримкам.

Система обробки багажу включає кілька кілометрів конвеєрів для збору, подачі, комплектування та сортування багажу, що забезпечують горизонтальну і похилу транспортування. Для застосування в гнучкій системі конвеєрів була спроектована спеціальна приводна система. Вбудований інтегрований частотний перетворювач SK 300E компанії NORD, який можна швидко і просто замінити при техобслуговуванні, точно прискорює і уповільнює конвеєри. Частотний перетворювач встановлюється безпосередньо на клемної коробки електродвигуна. Підключення Profibus DP дозволяє дистанційно здійснювати всі контрольні й діагностичні функції. Крім того, перетворювач обладнаний контролерами для ручного регулювання напряму і швидкості.

Для більш складних завдань, на поворотні конвеєри і вирівнювачі багажу слід встановити частотні перетворювачі із серії SK 700Е. Компанія NORD спроектувала ці пристрої шафового виконання для середнього та високого напруги в діапазоні 1,5 кВт-160 кВт. Обладнані пристроєм позиціонування POSICON вони автоматично визначають відносне і абсолютне місце розташування, таким чином, надають ефективне рішення позиціонування.

Безперебійне функціонування: нове будівництво і часткова модернізація з новим приводом.

Недавнє розширення і модернізація збільшили потік пасажирів і вантажів в аеропорту Гамбурга. В даний час кількість пасажирів аеропорту становить близько дванадцяти мільйонів на рік. У рамках модернізації була застосована єдина взаємопов'язана система багажного конвеєра. У 2005 році транспортувальна система в Терміналі 2 була замінена і модернізована без зупинки роботи. Три роки потому паралельна транспортувальна система була з'єднана в єдину мережу. Всі перевірки безпеки багажу зараз проводяться на цокольному поверсі. Таким чином, була встановлена ​​інноваційна легко настроюється і дуже ефективна проміжна система зберігання. У той же час, навантаження і транспортування багажу між авіалініями була значно спрощена.

Роджер Місць, менеджер електротехнічного підприємства у складі Real Estate Maintenance Hamburg GmbH, дочірнього підприємства аеропорту Гамбурга, вважає модернізацію без зупинки роботи визначною подією для всіх зацікавлених учасників. Компанія NORD багато зробила для здійснення цього проекту. Той факт, що аеропорт Гамбурга розташований недалеко від головного офісу NORD - всього лише збіг. Компанія NORD брала участь в оснащенні приводами багатьох аеропортів по всьому світу, включаючи Манчестер, Ліверпуль, Бірмінгем, Оттаву, Йоганнесбург і Тайбеї. Пан Місць підсумував: "Ми вирішили доручити виконання проекту компанії NORD як досвідченому постачальнику обладнання для аеропортів. Те, що інноваційне рішення було запропоновано місцевою компанією - істотний бонус. Для нас дуже важливо мати надійного партнера". У процесі модернізації компанія, що управляє аеропортом, поміняла свого постачальника приводів. Роджер Місць: "При необхідності обробки великого обсягу багажу ми не можемо дозволити собі зупинки системи конвеєрів через вихід з ладу приводів. До модернізації у нас періодично виникали проблеми з приводами, що нас іноді турбувало. Хоча кількість приводів значно збільшилася, вони практично не виходять з ладу, і більшу частину приводів можна швидко відремонтувати на місці. Ми дуже задоволені встановленим обладнанням. Насамперед, ми знаємо, що можемо обробити збільшується обсяг багажу, і що не буде потрібно затримувати вильоти через несправності системи ".

Dezentrale Antriebstechnik zur Flughafengepäckförderung