G.C. Evans

Рухомий NORDом.

Обслуговування клієнтів є наріжним каменем для G.C. Еванс і його ділової практики. David McNamerЮ, менеджер з виробництва G.C. Evans є пристрасним до роботи, тому що це виробник охолоджуючого, нагріваючого та обладнання пастеризації для харчової промисловості і виробництва напоїв, який існує завдяки своїй прихильності до обслуговування клієнтів.

G.C. EVANS

В кінці 1980-х років, батько Давида, Gerald McNamer, придбав невелику компанію, яка збанкрутувала , та була у боргах. Gerald McNamer побачив потенціал і почалася реструктуризація і відновлення відносини з клієнтами, щоб поставити бізнес на рейки.

Gerald McNamer негайно, виправив проблему обслуговування клієнтів, а також визначив можливості використання ключових можливостей компанії до розширення продуктової лінійки. Тунелі охолодження та пастеризатори були додані в цілях зміцнення місця компанії на ринку харчової промисловості, щоб розширити досвід в обох напрямках - нагрівального та охолоджуючого обладнання. У той час як практично кожна одиниця виробляється на замовлення, все обладнання розроблено з урахуванням конкретних потреб, від проектування до установки і подальшого обслуговування. Девід McNamer говорить, "Десять років тому ми мали 8 конкурентів на ринку напоїв. Сьогодні у нас є два або три. Це в значній мірі через нашу наполегливість на чудове обслуговування клієнтів. Це те, що ми вимагаємо від себе і, це те, що ми очікуємо від наших постачальників ".

Сьогодні G.C. Еванс переважно працює за принципом "все від НОРД", та це не завжди було так. Як Девід McNamer пояснив, "коли я приєднався до компанії, ми використовували приводи конкурентів NORD. Потім в 2008 сталися зміни - в той час як я був у відділі закупок. Через складні економічні умови, які розгорталися в цьому році, ми повинні були уважно придивитися до всіх наші постачальників, у тому числі приводів. У той же час, Стів Болтон, менеджер з продажу NORD DRIVESYSTEMS, дзвонив і говорив зі мною про приводи NORD. Ми вирішили дати їм шанс, і були в де чому дуже здивовані. Приводи не тільки дешевші, ніж аналоги конкурентів, але вони дійсно високої якості і добре спроектовані. Що вразило нас найбільше, рівень обслуговування, отриманого від NORD. Це дійсно важливо, що ми отримуємо правильну технічну підтримку від постачальника. Стів Болтон привів Джима Alt, інженер з застосувань NORD, щоб зустрітися з нами на початку наших відносин. Ми ніколи не бачили від нашого колишнього постачальника інженерів з реалізації проектів. І до нашої радості, як ми перейшли на 100% NORD, ми завжди маємо справу з одним інженером в їх компанії ".

ЗАМОВНИК

Замовник в фокусі

G.C. Еванс почав роботу в харчовій промисловості та виробництві напоїв бюільш ніж 65 років тому. Протягом багатьох років компанія росла разом з виробництвом - для забезпечення своїх клієнтів кращими продуктами і послугами. Центральне розташування Еванса в Арканзасі дозволяє їм легко працювати по всій країні, а також за кордоном. Немає роботи не є занадто великої або маленької для GC Еванс і їх клієнти завжди на першому місці.

ПРОЕКТ

Проектне рішення


Директор з розробок в ГК Еванс, Джейсон Джонс, зробив кілька важливих зауважень критичного характеру, щодо надійності приводів, а також простотиу в обслуговуванні. Приводи пастеризатора на нашому пастеризаторі повинні бути, безвідмовні. Якщо пастеризатор зупиняється, наш клієнт втрачає продукт, і цього просто не може статися. Ось чому ми віримо в приводи NORD ".
Приводи NORD є стандартом на всієї продукції G.C. Еванс, в тому числі невеликих приводів, використовуваних на стрічкових конвеєрах, які переміщують продукт і з блоку обробки. НОРД Цилиндро-конічні мотор-редуктори з полими валами використовуються на приводах подачі .
Мотужне обслуговування клієнтів і абсолютна надійність обладнання - залишаються ключовими умовами успіху в GC Еванс. "Подумайте про це," пояснив Дейв McNamer. "Якщо пастеризатор напоїв відмовив привод, ми не тільки говоримо про втрачену продукції, але і п ро зупинку виробничої лінії в розмірі потенційно сотні тисяч доларів на годину. Я не хочу турбуватися про наші приводи, і я не хочу, щоб наші клієнти теж. Ось чому ми вибираємо NORD ".

РІШЕННЯ

Фокус на проектне рішення

Двs гігантських одиницs обладнання були майже готові. Першим був охолоджуючий тунель, яким рухається 20000 банок варення загальною вагою 50000 фунтів. з одним приводом NORD CLINCHER™ - мотор-редуктор працює при передаточному відношенні 2500:1 зі швидкістю на 0,6 оборотів в хвилину. Цей привод включає в себе безліч опцій, які необхідні для виконання санітарних вимог застосування в харчовій промисловості, у тому числі захисного покриття - NSDX3, наповнений харчовим мінеральним маслом, встановлено AUTOVENT™ і оглядове скло.
Другим був пастеризатор призначений для пастеризації банки і пляшки фруктових соків. Конвеєрна стрічка шириноюй 16" та довжиною 84' проводить упаковкe за- 45 хвилин . Ще один NORD CLINCHER™ використовується, якийпрацює на 0,7 оборотів в хвилину. Джейсон Джонс стверджує, що «Для пастеризаторів, ми використовуємо GRIPMAX ™ на приводному барабані. Цей барабан буде замінений кожні кілька років для обслуговування підшипників і для технічного обслуговування. Більш традиційний спосіб - на шпонці може бути досить проблематичним для обслуговування, так як завдяки корозії та активним речовина вали прикипають і зробити обслуговування дуже важко (а іноді і дорожче) . З GRIPMAXX™, - це просто.

Case_study_download_teaser

Завантажити опис G.C. Evans download