Приводні рішення для точних результатів

з точним контролем руху

Мотор-редуктори і перетворювачі частоти з функцією точного позиціонування використовуються для підйому і повороту гондоли, розробленої для хмарочоса «New York by Gehry» (Нью-Йорк-бай-Гері). Це дозволяє технічному персоналу і мийникам проникнути в кожен вигин і куточок складного криволінійного фасаду будівлі.

GIND_Skyscraper

Проект приводу люльки обслуговування фасадів

Замовник

Про замовника

GIND_Customer2

"Компанія Góndolas in Design, SL, розробляє і виробляє за індивідуальним замовленням системи техобслуговування та клінінгу для фасадів будівель. Устаткування GinD відповідає найвищим стандартам якості та безпеки і застосовується в багатьох країнах Північної Америки, Європи, Африки, Близького Сходу та Азії. Мадридська компанія відома завдяки сміливому новаторству різних моделей гондол, які полегшують роботу з незвичайними архітектурними елементами будівель.

Детальніше про проект
Привідна техніка NORD управляє підйомом, поворотами і точним позиціонуванням конструкції гондоли, використовуваної для мийки фасаду хмарочоса Гері в Нью-Йорку. Крім того, приводное рішення забезпечує

  • на 24% вищу радіальну навантажувальну здатність мотор-редукторів в порівнянні з виробами основних конкурентів і типову перевантажувальну здатність перетворювачів частоти, збільшену
  • на 25% в порівнянні з перетворювачами більшості інших виробників. "

Проект

Задачі проекту

GinD_project_challenge

Побудований в 2011 році, новий хмарочос заввишки 265 м розташований на острові Манхеттен, недалеко від Бруклінського мосту. Ця багатоповерхівка, нещодавно змінила свою назву на більш звучне «Нью-Йорк-бай-Гері», за прізвищем свого прославленого архітектора, сьогодні є одним з найвищих житлових будівель в світі. Фасад споруди «накривають» асиметричні хвилі - елементи з нержавіючої сталі, які за рахунок постійно мінливого кута відбиття світла створюють яскраве видовище. Але в той же час ця зовнішня оболонка помітно ускладнювала розробку спеціальної гондоли для техобслуговування та клінінгу, яка б мала доступ до будь-якій точці гребенів і западин хвилястою поверхні.

Особлива гондола для екстравагантного фасаду. - Компанія Góndolas in Design, SL, при розробці відповідного індивідуально адаптованого рішення співпрацювала з NORD DRIVESYSTEMS. Враховуючи, що це унікальна спеціалізована система, ще важливіше було забезпечити її безвідмовну роботу на довгі роки. Через величезної площі поверхні будівлі гондола для мийки фасаду повинна бути розрахована на практично безперервну експлуатацію, за винятком надзвичайних погодних умов.

Плавно, точно, надійно. - Для приводний системи потрібні потужні мотор-редуктори і перетворювачі частоти: гондола повинна підніматися, опускатися і повертатися, щоб правильно компенсувати вагу телескопічної стріли, і при цьому всі переміщення повинні бути точно вивірені. Відмінна якість продукції та послуг і доступність технічної підтримки для обслуговування приводів у всьому світі теж мали велике значення, так як визначали надійність гондоли як єдиного системного рішення.

Рішення

Приводне рішення

GIND_Gondola_safe_at_any_story

Конструкція гондоли для хмарочоса складається з телескопічної стріли, спеціальної системи направляючих уздовж фасаду і мультітелескопіческой люльки для доступу до увігнутим ділянкам поверхні будівлі. Привідна техніка NORD піднімає і повертає люльку, служить її противагою для балансу і рушійною силою телескопічного вузла.

Плавний рух вгору і вниз. - Для функції підйому NORD запропонував циліндро-конічний редуктор з гальмівним двигуном, що обертає кабельний барабан гондоли. Перетворювач частоти SK 500E служить для плавного запуску і зупинки гондоли. Крім того, він забезпечує правильне позиціонування гондоли щодо фасаду будівлі під час використання телескопічної стріли.

Збереження балансу. - Механізм противаги має принципове значення для системи. Без нього вся конструкція вийшла б значно щільніше, важче і дорожче. Противагу переміщається вперед-назад циліндро-конічним мотор-редуктором при кожному висуванні і втягуванні телескопічної стріли. Інший перетворювач частоти SK 500E регулює переміщення противаги за допомогою профілів прискорення і уповільнення.

Доступ з усіх боків. - І, нарешті, два циліндричних співвісних мотор-редуктора входять у зачеплення з редукторним кільцем, щоб повертати весь пристрій цілком для можливості роботи гондоли на всіх сторонах і ділянках поверхні будівлі. У цій частині установки ще один перетворювач частоти SK 500E також забезпечує плавний запуск і зупинку гондоли і дозволяє варіювати швидкість обертання.

Скачати огляд проекту

Case_study_download_teaser

Скачати брошуру про проект download | PDF (568 KB)