Сяюча посмішка

Виробництво зубної пасти в рекордних масштабах

Виробник устаткування для перемішування Кате масштабував кращу модель своєї серії UNIMIX більш ніж в два рази і тим самим реалізував найбільшу в усьому світі систему циклічного виробництва зубної пасти. Два міксера з корисним об'ємом 10 000 літрів кожен виробляють в залежності від щільності продукту щогодини від 6000 до 11 000 кг зубної пасти. Завдяки цьому випуск продукції зріс навіть більше ніж в три рази. Розробку нових установок-рекордсменів супроводжував постачальник приводів NORD DRIVESYSTEMS.

ekato_project_challenge

EKATO

Проект

Вимоги до проекту

На промислових підприємствах з виробництва санітарно-гігієнічних засобів та засобів по догляду спостерігається тенденція до концентрації виробничих потужностей в декількох місцях. Одночасно з цим зростає кількість вироблених там варіантів продукції. Тому сучасні установки повинні випускати все більші обсяги, а також забезпечувати високу гнучкість. На тлі даних вимог южнонемецкое компанія ЕKATO Systems GmbH розробила нову установку для виробництва зубної пасти.

Більш високі потужності і більшу кількість варіантів. - Зубну пасту можна виробляти безперервно або партіями. Установки безперервного виробництва добре масштабуються, хоча і з невеликою кількістю варіантів, оскільки продукція з різними складами вимагає почасти окремого обладнання для дозування і змішування і витратного переоснащення в разі зміни рецептури. Установки циклічного виробництва, навпаки, спрощують процес зміни продукції, але передбачають явне підвищення потужностей, особливі ноу-хау для нових проектів.

Компактні і надійні приводи мішалок. - Для міксерів з розмірами, що перевищують існуючі раніше, компанія Кате повинна була розробити абсолютно нове рішення з урахуванням часу завантаження і закладення компонентів, часу перемішування, часу приготування однорідної суміші і показників вакуумних насосів. Потім компанія NORD DRIVESYSTEMS повинна була створити конфігурації двигунів і редукторів з максимальною ефективністю і максимальним терміном служби, що підходять для розрахованих потужностей мішалок і гомогенізаторів. Крім того, приводи мішалок, розміщені на виробничих міксерах, повинні були мати максимально компактні розміри, незважаючи на необхідні високі потужності.

Рішення

Застосування

ekato_application_Solution

Котли для установок UNIMAX оснащені мішалкою, гомогенізатором і різними дозуючими системами для внесення сировини. Максимальна потужність установок для циклічного виробництва зубної пасти становила до недавнього часу від 4000 до 5000 літрів. Обидва міксера, виготовлених Кате, забезпечують майже подвійний корисний об'єм, а вся установка - виробничу потужність, що перевищує існуючі в три або більше разів.

Величезні сили, високий крутний момент. - У цій сфері застосування, де мова йде про однорідний якості продукції, велику роль відіграють швидкість, а також безперервність процесу і, крім того, особлива ступінь гранично допустимої навантаження, оскільки на вал мішалки через високу в'язкості продукту діють потужні поперечні і поздовжні сили , Компанія NORD DRIVESYSTEMS створила конфігурації двох промислових мотор-редукторів з потужністю понад 150 кВт і номінальним рушійним моментом 242 000 нМ.

Потужний, але компактний. - NORD є єдиним виробником, який створює промислові редуктори таких розмірів і специфікацій з цільним блоковим корпусом. Це забезпечує при задіяних в даному процесі триступеневий конічних зубчастих передачах типу SK 15407, незважаючи на значні розміри, компактне виконання. Блокова конструкція гарантує

 

  • дуже високу надійність і оптимальну герметичність,
  •  надійну приймання навіть найбільших крутять моментів приводу,
  •  високу подовжню і радіальну гранично допустиме навантаження, а також
  •  мінімальне технічне обслуговування і тривалий термін служби.

Замовник

Фокус на клієнта

ekato_customer

Компанія EKATO Systems GmbH з Шопфгайм, розташована на краю Шварцвальда, належить до провідних розробників та виробників, що перемішують обладнання, перш за все для великих установок в косметичній, фармацевтичній, хімічній і харчовій промисловості. Крім все більш потужних промислових мешалок спектр продукції підприємства включає також гомогенізатори високого тиску, міксери і сушарки твердих речовин, а також контактні кільця ущільнювачів і системи харчування.
Короткий опис проекту
Промислові мотор-редуктори в блоковому корпусі від компанії NORD надають руху мішалки потужних міксерів UNIMIX компанії Кате в найбільшій в усьому світі установці для циклічного виробництва зубної пасти. Ця установка досягає триразовою продуктивності найбільших дотепер циклічних виробництв завдяки двом міксером з корисним об'ємом 10 000 літрів кожен і випуску продукції від 6000 до 11 000 кг на годину.

UNIMIX systems

The new UNIMIX systems, driven by NORD industrial geared motors