SMS MEER

НАДІЙНІ ПРИВОДНІ СИСТЕМИ ДЛЯ РЕВЕРСИВНОГО ПРОКАТНОГО СТАНУ В ПУСТЕЛІ

Важкі навантаження, часті сильні удари, екстремальні температури ускладнюють роботу прокатного стану в Бахрейні. NORD створив надійні і універсальні рішення для систем, розроблених SMS Meer.

SMS_Meer_Product_Steel.jpg

SMS MEER

Замовник

Орієнтація на замовника

SMS_Meer_Product_Steel.jpg

MS Meer - світовий лідер в області розробки важкої техніки і обладнання для сталеливарної і металообробної промисловості. SMS Meer, дивізіон у складі групи SMS Group, спеціалізується на технології безперервного лиття, сортопрокатних установках, установках для виробництва труб, кувальних установках, устаткуванні для кольорових металів, а також технології термообробки в сталеплавильних цехах. В рамках проекту будівництва сталеливарного заводу в Хідден німецька компанія співпрацювала з SMS Concast, одним з учасників групи SMS Group.

Орієнтація на проект
Реверсивний прокатний стан в Бахрейні використовує 622 приводних рольганга і ряд інших приводних рішень НОРД, включаючи велике промислове обладнання в правильному пресі для прокату. Системи відповідають високим функціональним вимогам в важких умовах експлуатації за рахунок міцних суцільнолитих корпусів, які забезпечують довгий термін служби, висока якість зубчастих коліс, оброблених з високою точністю NORD, універсальної конструкції, наприклад, з можливістю установки додаткових валів з обох сторін.

Проект

Завдання проекту

SMS_Meer_Production.jpg

За останні роки в промисловій зоні Хідден в Королівстві Бахрейн був побудований великий інтегрований сталеливарний комплекс. Річний обсяг виробництва в 600 000 т сталі повинен покривати одну шосту частину всього попереднього імпорту балок і секцій на всьому Близькому Сході. У складі комплексу Хідден компанія SMS Meer, що спеціалізується на проектуванні сталеливарної установки, розробила і встановила великосортний прокатний стан на базі сучасного обладнання.

Важкі умови. - Для установки були потрібні десятки мотор-редукторів, здатних виробляти стандартні цикли навантаження в прокатних станах, зокрема, для переривчастих режимів S5 і режимів S9 з неперіодичної навантаженням, зміною швидкості і частими перевантаженнями. 16 тонн балок проходять на рольгангах через реверсивний стан. Кілька приводів, встановлених уздовж рольгангов, повинні витримувати ударну дію прискорюються і замедляющихся заготовок. Крім того, приводні рольганги в Хідден відчувають вкрай високі температури навколишнього середовища через клімат країни Перської затоки.

Перевагу стандартним системам. - SMS Meer також були потрібні і інші високоміцні і потужні приводні рішення для додаткової техніки, наприклад для правильного преса з подвійною роликового опорою, заснованого на гідравлічної регулюванню. Проектна компанія вирішила звести до мінімуму спеціальні приводні рішення і тому потребувала повному портфелі механізмів з використанням стандартних пристроїв в безлічі випадків. Нарешті, SMS Meer зажадала забезпечити особливо високу універсальність в застосуванні певних приводних систем.

Рішення

Застосування

SMS_Meer_MotorLogoNORD.jpg

NORD поставив приводні системи з понад надійною конструкцією: поміщені в суцільнолитий корпус, механізми з фланцями з гвинтовими зубами, підданими механічної та обробної обробці згідно строгим стандартам, забезпечують високу стабільність навіть при високих радіальних і осьових навантаженнях. Ще більша міцність і довговічність можуть бути додатково досягнуті при використанні армованого матеріалу для вала (наприклад, 42CrMo4) і більш міцних підшипників. Крім цього, матеріалу, що поглинає корпусу може зменшити ударну дію при різких грубих рухах. Спеціальні синтетичні мастильні матеріали (ISO VG220) і спеціальні покриття забезпечують адаптацію до екстремальних робітникам і зовнішнім температурам.
Універсальність застосування. - Крім більш ніж 600 приводних рольгангів, SMS Meer також використовує і інші системи NORD. До них відносяться стандартні паралельні шестерні валу для ланцюгових конвеєрів у холодильника, де замінюють спеціальні шестерні, яка використовувалася в даному типі пристрою. Чотири промислові шестерні з високим крутним моментом для правління важких заготовок в передній частині рольгангов були встановлені разом з вхідним і вихідним валами з обох сторін і, отже, підходять для використання будь-яким способом. Для цих промислових шестерень спеціальні вихідні вали з відповідними підшипниками були оснащені кодовими датчиками, поставленими SMS Meer.
Великий досвід в сфері промисловості. - NORD з SMS співпрацює Meer більше десяти років по ряду проектів. NORD поставляє універсальні приводні рішення для сталеливарної і металообробної промисловості для різних пристроїв, від рольгангов і холодильників до ліній різання і розливних ковшів, для різних сегментів виробничого процесу.

Download Case Study

Case_study_download_teaser

Завантажити приклад з практики в форматі PDF SMS MEER тут | PDF (1 MB)