Haberler –

NORD DRIVESYSTEMS on yıldır Rusya'da

Bu yıl, NORD Privody onuncu yıl dönümünü kutluyor. NORD DRIVESYSTEMS Grubunun Rus yan kuruluşunun bulunduğu Saint Petersburg'da geçtiğimiz günlerde helisel motorlu redüktörler, helisel konik dişli motorlu redüktörler ve sonsuz vidalı motorlu redüktörler için yeni bir montaj fabrikası açıldı.

nord_privody

Bargteheide , 2013-10-30

Bu fabrikanın faaliyete girmesi Rus pazarındaki müşterilerle yakınlığı artırmakta, kesin teslimat zamanı planlama ve daha kısa teslim süreleri sağlamakta ve özellikle anında bulunabilirliğin en önemli unsur olduğu sektörlerde (taşıma ve kaldırma ekipmanı üreticileri ve yiyecek, içecek ve tarım ürünleri tedarikçileri için) müşteri bağlılığını artırmaya yardımcı olmaktadır.

OOO NORD Privody'nin Moskova, Voronezh, Yekaterinburg, Novosibirsk ve Krasnodar'da bulunan bölge ofislerinin yanı sıra Chelyabinsk ve Novokuznetsk'te ek servis ve tamir merkezleri vardır. Uzman mühendisler – gerektiğinde müşterilerle fabrikalarında buluşup – kendi uygulamalarına özgü tahrik ekipmanını seçmelerine yardımcı olarak, termal hesaplamalar ve stres analizleri yaparak ve iki veya üç boyutlu çizimler sunarak müşterilerimize eşsiz destek sağlamaktadır. NORD Privody ayrıca işletmeye alma sonrasında da uzman müşteri destek hizmeti sunmakta ve bütün NORD DRIVESYSTEMS ürünlerinin tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.