ZWN (Zahnradwerk NORD – завод з виробництва зубчатих валів та коліс), Glinde

з Гамбурга

Попрямувати по трасі A24 в сторону "Berlin / Schwerin / Lübeck", виїхати за з'їзду № 4 - "Reinbek". Їхати по трасі K80 ("Tangentenring") і слідувати вказівниками у напрямку до Глінді (Glinde). Виїхати з K80 через 3 км на з'їзді K26 ("Reinbeker Weg"). Повернути праворуч на "Reinbeker Weg" і через 500 метрів знову повернути праворуч на вулицю "Gutenbergstraße". Їхати по "Gutenbergstraße" 400 метрів і повернути праворуч на "Siemenstraße", скористатися другим поворотом ліворуч (залишаючись на "Siemensstraße"), і ви опинитеся в пункті призначення

з траси A1

Виїхати з траси A1 на з'їзді № 33 - "Hamburg-Billstedt". Попрямувати по трасі B5, яка веде до Бергедорф ("Bergedorf"). Через 2,5 км повернути ліворуч на "Reinbeker Redder" і їхати по цій вулиці 4 км. Через 4 км повернути ліворуч і їхати по трасі K80 1 км, потім повернути праворуч в сторону "Gutenbergstraße". Повернути ліворуч на другому перехресті в бік "Siemensstraße", знову повернути ліворуч на другому перехресті (залишаючись на "Siemensstraße"), і ви опинитеся в пункті призначення.

Zahnradwerk NORD

Siemensstraße 16
21509 Glinde‎
Schleswig-Holstein

з траси A25

Виїхати з траси A25 на з'їзді № 5 - "HH-Bergedorf". Повернути праворуч в сторону "Wentdorf / Bergedorf" і виїхати на "Curslacker Neuer Deich". Їхати по "Curslacker Neuer Deich" 3,5 км і повернути праворуч на "Binnenfeldredder". Через 2 км повернути праворуч на "Gutenbergstraße". Повернути на другому перехресті в бік "Siemensstraße", знову повернути на другому перехресті (залишаючись на "Siemensweg"), і ви опинитеся в пункті призначення.