H+E Logistic

ПРИВОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ Туннельних стрічкових конвеєрів

Для швидкісної залізниці «London Crossrail» в центрі Лондона буряться нові кілометрові тунелі. Відвантаження вийнятого глинистого грунту висуває особливі вимоги до конвеєрних стрічок і системам їх приводу.

h+e_logistic_casestudy

H+E Logistic

Замовник

Про замовника

h+e_logistic_casestudy

Компанія H + E Logistik GmbH з центральним офісом у м Бохумі виробляє тунельні конвеєрні системи, розвантажувальні конвеєри для тунелепрохідних машин, а також конвеєрні системи для гірничодобувної промисловості, промисловості будівельних матеріалів та портового господарства. У спектр послуг входить, зокрема, розробка та адаптація індивідуальних рішень з урахуванням первинних умов розміщення та вимог цільового застосування. H + E є дочірнім підприємством Herrenknecht AG - провідного світового виробника тунелепрохідних машин.

Про проект
Надійні цельноблочние мотор-редуктори на стрічкових конвеєрах, спеціально адаптованих для будівельного грунту, сприяють швидкій проходці тунелів для ділянки «London Crossrail» під центром британської столиці. Будівництво швидкісної залізниці є найбільшим на даний момент будівельним проектом Європи, який на ділянці протяжністю 118 км з'єднає східну і західну частину міста,
а його загальний обсяг інвестицій становить понад 17 млрд. євро.

Проект

Вимоги по проекту

Сьогодні міська транспортна мережа Лондона поповнюється абсолютно нової швидкісною залізницею «London Crossrail» довжиною більше 100 км, яка з'єднає західну і східну частину міста. Будівельний проект передбачає, у тому числі, проведення багатокілометрових тунелів під серцем міста. Для відвантаження зруйнованої породи від тунелепрохідних машин німецька компанія H + E Logistik побудувала спеціальні тунельні конвеєрні системи і обладнала їх мотор-редукторами фірми NORD DRIVESYSTEMS.

Складне завдання з транспортування матеріалу. - Хоча типова «лондонська глина» не надає особливого опору самим буровим інструментам, її липка консистенція створює особливі складності з транспортування. Для кращої завантаження і розвантаження до вийнятого грунту безпосередньо у бурів додають тензіди. На стандартних конвеєрах частина лондонської суміші з суглинку і наповнювача міцно злиплися б. Тому H + E Logistik використовує спеціальні полімерні покриття, а також розробила спеціальну скребкових систему, щоб зменшити проблеми з прилиплим транспортуються матеріалом.

По-перше, надійність, по-друге, гнучкість. - Для безперебійної роботи також була потрібна зносостійка і не потребує великого обслуговування привідна техніка для конвеєрів. Крім того, віталося максимально гнучке компоновочное рішення, щоб полегшити можливість подальшого використання систем після закінчення проекту в інших місцях. Компанія H + E скористалася рішеннями NORD DRIVESYSTEMS, так як мотор-редуктори NORD вже показали себе в численних спільних проектах протягом майже 10-річного регулярного співробітництва.

Рішення

Прикладне застосування

У тунельних конвеєрах в Лондоні використовуються двигуни конічної зубчастої передачі з двостороннім гладким вихідним валом. Через з'єднання з обтискним кільцем момент передається на стрічковий транспортер. По-перше, така конструкція дозволяє утримувати різноманітність варіантів в розумних межах. По-друге, стрічкові транспортери, які можливо ще будуть використовуватися в інших місцях, завдяки двосторонньому валу, як правило, дуже варіативно адаптуються пізніше до нових місцевих умов.

З однієї виливки. - Корпуса всіх редукторів NORD для горизонтальних і вертикальних транспортерів мають монолітну конструкцію, яка витримує особливо високі навантаження від радіального зусилля і крутного моменту. Це стосується навіть дуже сильним промисловим редукторів з обертовим моментом до 242 000 Нм, які потрібні при дуже крутому підйомі конвеєрної лінії і дуже великому обсязі транспортується. До того ж, завдяки зсуву осей валів забезпечується дуже компактна конструкція і можливість використання великих підшипників, які гарантують високий ресурс підшипника.

Швидка доставка. - Більшість типів редукторів і мотор-редукторів для підйомно-транспортної техніки можуть бути швидко поставлені NORD в будь-яку точку світу. Це явна перевага вже було доведено навіть у такому довгостроковому проекті, як «London Crossrail». Коли фірма H + E для виконання не заплановано раніше додаткових ручних робіт з виїмки ґрунту отримала замовлення на постачання коротких стрічкових транспортерів протягом восьми тижнів, NORD поставила необхідну для цього приводную техніку вже через п'ять днів після замовлення.

Case_study_download_teaser

Завантажити PDF приклад застосування H+E download | PDF (506 KB)