ВАЖКА РОБОТА В АЛЬПАХ

ПРОМИСЛОВІ РЕДУКТОРИ
NORD БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ГУІГАНТСЬКОМУ ПРОЕКТІ
БУДІВНИЦТВА В ШВЕЙЦАРІЇ.


В рамках складної схеми будівництва в Швейцарських Альпах - на висоті близько 1700 метрів над рівнем моря - серце гігантського проекту знаходиться в глибині гірського масиву: підземна порожнина для нової насосної станції, яка збільшить наявну потужність, рівну 280 MВт, до 1480 МВт. З дуже великим кутом нахилу (45 градусів) і різницею висот приблизно 180 м конвеєрні системи в підстанції переміщують 500 т, що виймається при розробці матеріалу в годину цілодобово.

Конвеєрні стрічки приводяться в дію промисловими редукторного блоками NORD. У контексті проекту розширення «Linthal-2015» ( «Лінталь-2015») нова підземна насосна станція буде перекачувати воду з наявного резервуара (водосховища) «Ліммернбоден» на висоті 1860 метрів над рівнем моря в знаходиться на 600 м вище озеро Мутзее для постачання турбін, що генерують електроенергію. Будівництво за даним проектом ведеться фірмою KRAFTWERKE Линт-Limmern AG. На відміну від звичайних гідроелектростанцій насосні гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС) забезпечені не тільки верхнім, але і додатковим нижнім резервуаром. При виробленні енергії вода з верхнього резервуара надходить в напірну систему. Вода надає руху турбіни, які, в свою чергу, живляться генератор-двигун. Генерируемая електроенергія подається в мережу. Виходячи з турбіни, вода прямує в нижній резервуар. У разі занадто великий вироблення електроенергії воду можна відкачати назад з резервуара в розташоване вище озеро, з якого її можна використовувати пізніше для отримання електрики. Таким чином, насосні ГАЕС можуть накопичувати енергію в формі води в резервуарах. Наливне водосховище - це визнаний засіб компенсації коливань подачі і витрати в електромережі - екологічно безпечне і економічне.

Industriegeriebemotor im Einsatz in einem Pumpspeicherwerk

ПРОМИСЛОВИЙ МОТОР-РЕДУКТОР SK 12407
У безперервній експлуатації

Проект «Linthal-2015» включає в себе земляні та будівельні роботи для підземної центральної станції насосної ГАЕС і тунельної системи для води, що виробляє енергію. Будівництво нової масивної дамби для верхнього озера збільшить його акумульованих обсяг з наявних 9 мільйонів до 25 м³ мільйонів м³. Існуюче буферне (компенсує) водосховище також розширюється відповідно. Будівництво в рамках найбільшого гідроенергетичного проекту в Швейцарії ведеться з великим розкидом висот над рівнем моря і всередині гірського масиву. Основна частина робіт в цьому швейцарському проекті виконується в горах. Буферне водосховище на висоті близько 800 м - це нижня точка. На тисячу метрів вище нього розташоване верхнє водосховище «Ліммернбоден», ємність якого становить 92 мільйони м³.

На висоті близько 1700 м над рівнем моря і на відстані приблизно 600 м углиб гірського масиву створюється ядро ​​цього гігантського проекту розширення з величезними виритими відсіками для чотирьох груп машинного обладнання з вихідною потужністю 1000 МВт на новій насосної ГАЕС «Ліммерн». Підземна станція складається з машинного відсіку довжиною 150 м, шириною 30 м з максимальною висотою 53 м, а також окремої трансформаторної будки з розмірами ок. 130 м (довжина) × 20 м (ширина) × 25 м (висота). Ця центральна станція утворює канал між двома озерами за допомогою системи верхнього та нижнього тунелів подачі води, паралельних напірних шахт і інших службових тунелів.

Земляні роботи для викопування двох відсіків вже завершені. Виїмка породи проводилась безперервно, т. е. 24 години на добу 7 днів на тиждень в 3-змінному режимі. Під час вилучення матеріалу відсіки створювалися в напрямі зверху вниз. Щодня з гірських надр виймалося близько 800 м³ породи, і сумарно для обох відсіків було вилучено майже 2 445 000 м гірської маси. Промислові редуктори NORD використовувалися в конвеєрних системах, розташованих в центральній зоні будівельного проекту «Linthal-2015». Два «S-конвеєра» переміщували 500 т матеріалу в годину на відстань близько 260 метрів з граничним нахилом 45 градусів і різницею висот приблизно 180 м. Потім витягнута маса опускалася по конвеєру в дробильну установку. Ця конвеєрна стрічка наводилася в дію промисловим редукторним блоком NORD з контролером гальма, що одночасно активовано вироблення електрики. На другий конвеєрній стрічці подрібнений матеріал доставлявся до гравійної установці, де він зберігався до тих пір, поки не був потрібний для подальшої переробки як будівельний заповнювач для дамб або у вигляді бетону для стін і стель.

Для управління цією конвеєрною стрічкою служили два промислових редукторів блоку NORD, які перебували зліва і праворуч від конвеєра і з'єднувалися загальною шахтою. Кожен з цих промислових редукторів блоків з класом захисту IP55 має приводную потужність, рівну 250 квт. Швидкість конвеєрної стрічки становить 2,2 м / с.

Komplettes Antriebssystem aus dem Hause Nord Drivesystems
Постачальником цієї комплексної приводний системи стала Getriebebau NORD AG, Швейцарія - компанія-учасник NORD DRIVESYSTEMS Group. Орієнтація на клієнта і близькість пунктів обслуговування до замовників особливо важливі для фахівців з приводам з Арнегга, поруч з Санкт-Галлені. Гвідо Айгенман, менеджер Getriebebau NORD AG, Швейцарія, пояснює: «Ми продаємо клієнтську вигоду, а не тільки продукцію. Крім того, ми надаємо комплексний пакет послуг. На додаток до пусконаладке ми пропонуємо навчальний курс з технічного обслуговування, щоб замовник знав, на що слід звертати увагу. Нам особливо важлива можливість поставляти готові, повністю укомплектовані системи, високоефективні і економічні. Користувачам потрібні не просто ведучі частини, але, більшою мірою, комплексні і ефективно працюють системні рішення. Ми адаптуємо свої приводні системи до індивідуальних умов кожного замовника.

Начальник будівельної компанії, що зводить цю споруду, дуже задоволений продукцією і послугами NORD: «Я впевнений, що співпраця з Getriebebau NORD Швейцарія можна назвати дуже успішним. Всі наші вимоги враховувалися. Також хотілося б відзначити високий рівень організації поставок. З дня замовлення до доставки пройшло всього десять тижнів. У інших постачальників термін нерідко досягає чотирьох-п'яти місяців. В цілому ми дуже задоволені: дуже вдале співвідношення ціни і якості, чудове консультування і підтримка, постачання точно за графіком. І останнє, але не менш важливе - NORD продукція відрізняється високою ефективністю роботи та прекрасною якістю ».