натуральний смак

завдяки новій системі фільтрації

Новітні фільтраційні системи компанії TMCI Padovan дозволяють італійському виробникові лікарнях вин отримувати чисті продукти з абсолютно натуральним смаком. Високоефективна робота інноваційних машин забезпечується за рахунок децентралізованих приводів NORD.

Новітні фільтраційні системи компанії TMCI Padovan дозволяють італійському виробникові лікарнях вин отримувати чисті продукти з абсолютно натуральним смаком. Високоефективна робота інноваційних машин забезпечується за рахунок децентралізованих приводів NORD.

tmci_case_study_product

TMCI

Замовник

Про замовника

tmci_case_study_project

MCI Padovan Group є провідним виробником обладнання для харчової промисловості й виробництва напоїв. Ключовим сегментом є виноробна промисловість. Широкий асортимент продукції охоплює різне обладнання систем очищення та фільтрації, у тому числі техніку для пастеризації і бродильні чани. Новітні установки Dynamos фірми TMCI Padovans отримали в 2011 році престижну премію за технологічну інновацію на виставці SIMEI в Мілані, а через два роки - нагороду Palmarès de l'Innovation 2013 на виставці SITEVI в Монпельє.

Про проект
Інноваційний метод фільтрації систем Dynamos від TMCI Padovan значно полегшує очищення установок і забезпечує особливо дбайливе поводження з ароматичними сполуками в технологічному процесі. Програмовані мехатронні приводні агрегати NORD гарантують оптимальну ефективність і надзвичайно надійну експлуатацію навіть при
тривалості робочого циклу до 72 годин безперервно і
високої пропускної здатності від 25 до 50 л / м² на годину зі зваженими частками.

Проект

Вимоги за проектом

tmci_case_study_application

Видний італійський виробник лікарнях вин шукав альтернативну технологію для заміни використовувалися досі традиційних вакуумних фільтрів, так як короткі цикли їх технічного обслуговування робили виробництво надзвичайно трудомістким. Йшлося про переробку великих обсягів, тому вимагалося енергозберігаюче обладнання. Після циклу випробувань було прийнято рішення на користь серії Dynamos компанії TMCI Padovan, яка є фахівцем даної галузі: компактна, замкнута, гігієнічна система, параметри якої у разі потреби легко адаптуються.

Принцип ротації. Ця новітня установка є першою в світі системою тангенціальною фільтрації (Cross-Flow) з каліброваним імпульсним управлінням всмоктування. Така конструкція вважається найкращої наявної технологією фільтрації, насамперед для плодових соків з високим вмістом твердої речовини, яка проходить без додавання мінеральних добавок. Система фільтрує середу за допомогою декількох пористих керамічних дисків, що обертаються в закритій ємності. Сусло або сік в закритій установці превосходно захищені від окислення. До того ж завдяки щадить технології без використання фільтраційних середовищ не втрачаються фарбувальні речовини.

Ефективне використання енергії. Фільтруючі установки попередніх поколінь були оснащені ремінними приводами, які більше не відповідають зрослим вимогам до продуктивності і коефіцієнту готовності. Замість них нова система повинна була отримати сучасне мехатронне приводное рішення, що дозволяє забезпечити мінімальне споживання енергії та максимальну надійність одночасно.

Рішення

Прикладне застосування

tmci_case_study_product2

NORD поставила компанії TMCI Padovan компактні децентралізовані системи приводу, що складаються з мотор-редуктора і програмованого частотного перетворювача. Кожна модель Dynamos оснащена залежно від розміру установки різними плоскими мотор-редукторами, які можуть мати до 16 валів; вони приводять у рух фільтрувальні диски. Крім того, в кожній установці є одна або дві ємності для продукту, кожна з яких оснащена чотирма приводами. Кожна децентралізована система приводу оснащена змонтованим на двигуні частотним перетворювачем серії SK 200E. Перетворювач з високою точністю регулює швидкість без зворотного зв'язку по частоті обертання. Ще один окремий децентралізовано-керований привід NORD додатково встановлено на циркуляційному насосі.
Зниження витрати. Поліоріентірованное регулювання може автоматично налаштувати намагнічування двигуна в режимі часткового навантаження установки і тим самим частково знизити потребу в енергії. Можлива гнучка прив'язка приводів до кращою польовий шині, причому через технологічну опцію з ПЛК може економно взаємодіяти до чотирьох елементів. Крім того, перетворювачі можуть бути пов'язані між собою через свою вбудовану системну шину на базі CANopen. Також системи приводу опціонально надають функції забезпечення безпеки з рівнем SIL 3 згідно EN 61508.
Кооперація, випробувана часом. Співпраця між NORD і TMCI Padovan міцно утримується вже протягом декількох років. Компанія NORD поставляла приводні рішення і для цілого ряду інших систем, в тому числі для вакуумних фільтрувальних установок, машин для переробки рослинної олії і тунельних пастеризаторів.

Case_study_download_teaser

Тут ви можете завантажити PDF-файл з практичними прикладами Case Study TMCI download | PDF (723 KB)