Потужні системи приводу

Демонструють свої шоколадні сторони

На шоколадній фабриці Цоттер панує жвавий рух публіки - тим важливіше, щоб всі системи працювали безвідмовно. Конвеєрні та насосні установки, змішувачі та безліч інших машин приводяться в рух міцними мотор-редукторами компанії NORD.

На шоколадній фабриці Цоттер панує жвавий рух публіки - тим важливіше, щоб всі системи працювали безвідмовно. Конвеєрні та насосні установки, змішувачі та безліч інших машин приводяться в рух міцними мотор-редукторами компанії NORD.

zotter_case_study_mr.zotter.jpg

Йозеф Цоттер (Josef Zotter)

Замовник

Про замовника

zotter_case_study_geared_motor

Інгредієнти для солодких ласощів Цоттер варіюються від ананаса до лимона, від селери до спаржі, від кокосового горіха до сиру і ще більш екстравагантних компонентів. В асортименті завжди в наявності 365 сортів продукції одночасно. Але шоколад залишається найбільшою і невід'ємною частиною широкого асортименту продукції. Цоттер є одним з небагатьох постачальників в Європі, якій виробляє шоколад самостійно на своїй фабриці, і єдиним, хто виробляє його виключно з натуральних інгредієнтів, закуплених відповідно до принципів «справедливої ​​торгівлі».

Про проект
Відповідальність за розробку концепції і конструктивне виконання виробництва шоколаду в Цоттер несе швейцарська компанія Bühler - фахівець з розробки технологій і виробництва устаткування. Мотор-редуктори NORD DRIVESYSTEMS на самих різних установках і машинах надійно забезпечують

  • млин, змішування і перемішування інгредієнтів та продуктів,
  • транспортування твердих і перекачування рідких речовин,
  • наповнення, стиснення і вакуумування.

Проект

Вимоги за проектом

zotter_case_study_project

Виробництво шоколаду вимагає багато етапів обробки. Добавки та суміші в твердому стані, в сипучої або текучої формі залишаються в русі практично безперервно, годинами і цілодобово. Про це дбають надійні системи приводу. На фабриці шоколаду Цоттер на південному сході Австрії їх довговічність і висока відмовостійкість значимі подвійно. По-перше, безперебійний процес важливий для якості кінцевого продукту. По-друге, виробництво регулярно відвідують відвідувачі, і вони, звичайно ж, не повинні побачити ніяких збоїв.

Надійність у всіх на виду. До 3000 осіб оглядають фабрику Цоттер щодня, за рік таких спостерігачів набирається сотні тисяч. На галереї, високо над виробничими установками, вони безперервно тримають у полі зору обжарочние і дробильні апарати, ваги і мішалки, вали і конш-машини. Завдяки цьому виробництво одночасно стає демонстраційним залом, в якому не повинно бути жодної позапланової зупинки установок.

Здатність до навантажень і безвідмовність. Продукт від какао-бобів до готового продукту піддається помолу, змішування та перемішуванню, транспортуванні та подачі насосом, заповнення та вакуумированию. Хоча в цих різноманітних завданнях беруть участь зовсім різні навантаження і режими роботи, загальним у всіх установках є те, що для безвідмовної роботи їм потрібна міцна привідна техніка. До того ж бажано, щоб необхідні мотор-редуктори були від одного виробника, який у разі появи проблем зможе надати допомогу швидко і надійно.

Рішення

Опис рішення

zotter_case_study_solution

Всюди у виробництві шоколаду Цоттер використовуються численні варіанти редукторних двигунів NORD DRIVESYSTEMS для самих різних завдань. На самому початку конвеєрні приводи NORD транспортують какао-боби між очисної, обжарочной і дебактерізаціонной установкою. Потім дробильна установка з редукторним двигуном NORD виробляє з ядер какао-бобів рідку масу. Насоси з приводами NORD подають цю масу на змішувач, де додається цукор та інші інгредієнти.

Інноваційна конструкція редуктора. Після цього суміш перемелюється в вальцьовий дробарці і згущується. Згущення відбувається за допомогою компріміруется шнека, який приводиться в рух циліндричним мотор-редуктором типу NORDBLOC.1. При цій конструкції мотор-редуктора зубчасті колеса можуть вводитися і монтуватися через отвір підшипника, так як при однаковій відстані між осями більші підшипники розташовуються з просторовим зміщенням. Вал також більше, ніж в інших системах з блоковим корпусом. Завдяки цьому система витримує вищі навантаження, або при виборі відповідних параметрів є більш довговічною внаслідок зменшення зносу через радіальних і осьових зусиль з боку вивантаження.

Приводи у всіх підпроцесів. На закінчення конвеєрні приводи пропускають затверділий проміжний продукт через п'ять вальцьових дробарок для ще більш тонкої переробки. А на останньому етапі виробництва приводи NORD беруть на себе завдання з транспортування, перемішування та транспортування хімікатів, в тому числі при заповненні і вакуумуванні конш-машин.

Завантажити опсис

Case_study_download_teaser

Тут ви можете завантажити PDF-файл з практичними прикладами Case Study ZOTTER