Kariera i praca

Chcesz poruszyć świat? Czemu nie zaczniesz z nami?

Zostań pracownikiem grupy NORD

NORD oferuje szeroki zakres możliwości podjęcia pracy. Pozwól nam wspólnie rozwijać Twoją karierę zawodową.

Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi ofertami pracy w naszych lokalizacjach:

Szukamy pracowników na ETAT, ale również na PRACĘ WAKACYJNĄ.

Twoje obowiązki:

  • uzgodnienia techniczne w zakresie doboru jednostek napędowych
  • przygotowanie ofert handlowych wg ustalonych wcześniej parametrów technicznych
  • koordynacja działań dotyczących realizacji zamówień
  • prowadzenie indywidualnych spraw klientów z branży przemysłowej

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat. Mile widziane kierunki : mechanika i budowa maszyn, elektromechanika lub pokrewne
  • chęć rozwoju w zakresie mechaniki i elektroniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowa o pracę bez pośredników
  • pełen zakres szkoleń i opiekę trenera w okresie wdrożenia
  • praca na samodzielnym stanowisku
  • stawka adekwatna do posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • pakiet szkoleń rozwojowych organizowanych w kraju i za granicą
  • wsparcie wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu
  • dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dla chętnych ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna LUXMED na preferencyjnych warunkach
  • język angielski – bezpłatne lekcje w biurze

Pakiet benefitów:

  • dofinansowanie posiłków w formie SmartLunch;
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • ubezpieczenie na życie;
  • prywatna opieka medyczna;

Przyjdź i przekonaj się sam, może to właśnie MY zostaniemy napędem TWOJEJ kariery!

Wyślij swoje zgłoszenie

Polityka prywatności

Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest z zapoznaniem i akceptacją poniższych warunków:

Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie prowadzenia niniejszego procesu rekrutacji jest NORD NAPĘDY Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, adres: 67-100 Nowa Sól, ul. Inżynierska 4. Tel. 684557800, e-mail: praca@nord.com, dalej zwany: „Administratorem”).

Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody (począwszy od 25 maja 2018 r. także na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) na potrzeby rekrutacji.

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy i nie będą przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom (odbiorcom danych). Masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, a począwszy od 25 maja 2018 r. - masz prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zasady korzystania z tych praw określają przepisy prawa. W celu skorzystania z tych praw należy skontaktować się z Administratorem za pomocą adresu e-mail wskazanego powyżej lub w formie pisemnej na adres Administratora wskazany powyżej.

Możesz cofnąć udzieloną już zgodę lub zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości email lub listu do Administratora na adres wskazany powyżej. Pamiętaj, że cofnięcie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

We wszelkich sprawach dotyczących Twoich danych osobowych kontaktuj się z Administratorem listownie na adres wskazany powyżej lub adres e–mail: praca@nord.com

alt

Pierwszy dzień pracy w NORD

Obawiasz się podjęcia pracy u nas? A może jest to Twoja pierwsza praca?

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy film prezentujący jak wyglądają początki pracy w jednej z naszych fabryk. Zobaczycie tu czego możecie się spodziewać, jak wygląda zakład, szkolenie i pierwsze kroki w zakładzie produkcyjnym NORD.

Zobacz gdzie pracujemy

Jesteś zainteresowany naszą firmą i możliwościa podjęcia pracy w jednym z jej oddziałów? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszych lokalizacjach:

Fabryka podzespołów reduktorów NORD, a także montaż przekładni. Działy: obróbka mechaniczna, montaż, lakiernia, magazyn, logistyka, serwis, administracja.

Zakład produkcyjny silników elektrycznych NORD. Działy: system zwijania, obróbka mechaniczna, montaż, logistyka, administracja

Biuro handlowo-techniczne wraz z centrum szkoleniowo-usługowym. Działy: tworzenie ofert, sprzedaż, techniczny, serwis, logistyka, finanse, administracja, marketing

Sprzedaż, wsparcie techniczne, bezpośredni kontakt z klientem