Novinky –

Pohony pro letištní techniku - vždy v pohybu

Řešení na míru, spolehlivá technika, celosvětový servis - NORD DRIVESYSTEMS nabízí optimální varianty pohonů pro jakoukoliv letištní aplikaci. Vždy efektivní, spolehlivé a osvědčené.

Airport_bagged

Bargteheide , 2018-04-10

Spolehlivost a bezporuchový chod mají pro provozovatele systémů manipulace se zavazadly nejvyšší prioritu. Výpadek jakékoliv jednotlivé části systému znamená nepřijatelné zpoždění." NORD DRIVESYSTEMS má velké zkušenosti s požadavky letišť a s dodávkami konkrétních řešení pro širokou škálu aplikací manipulace se zavazadly .

Všechny části pohonů NORD jsou řešeny modulárně a zajišťují bezporuchový provoz zařízení. Převodovky jsou velmi robustní, tiché a mají dostatečně dlouhou životnost. Snadná údržba redukuje čas potřebný k odstávkám systémů a zajišťuje vysokou efektivitu provozu.

Elektronicky řízené pohony NORD se osvědčily na letištích po celém světě. Kombinují flexibilitu a funkční spektrum s pohodlnou obsluhou. Základem mechatronických pohonů NORD jsou dvoustupňové kuželočelních elektropřevodovky s nízkou hmotností a vysokou účinností. V kombinaci s integrovanými měniči, nebo měniči ve vyšším krytí s adaptéry pro nástěnnou montáž, spoluvytvářejí účinné pohonné systémy. NORD také dodává potřebné konektory ke kabelům a rozhraní k různým sběrnicovým systémům včetně obslužného softwaru.

Modulární řada produktů NORD umožňuje komplexní řešení pohonů od jediného dodavatele a tím umožňuje udržet nízké provozní náklady celého systému. S LogiDrive dodává společnost NORD standardizovaná řešení s vysokou účinností, využitelná zejména pro vodorovné a šikmé dopravníky. Řešení LogiDrive se typicky skládají ze dvoustupňových kuželočelních převodovek, úsporného IE4 synchronního elektromotoru a měniče NORDAC LINK – to vše tvoří kompletní systém pro intralogistiku a letištní aplikace. Zde lze plně využít potenciál IE4 synchronnních motorů a šetřit čas i energii, což jsou parametry u letištních technologií obzvláště důležité.

Od návrhu, uvedení do provozu, až po servis a údržbu, podporuje společnost NORD své zákazníky ve všech fázích projektu a dodává pohony odpovídající kvality, které splňují požadované mezinárodní normy. Tisíce převodovek NORD jsou provozovány po celém světě. Společnost NORD takto svými pohony vybavila například letiště v Manchesteru, Liverpoolu, Birminghamu, Hamburku, Ottawě, Johannesburgu nebo v Taipeh.

NORD DRIVESYSTEMS je uznávaná v leteckém průmyslu mezi předními mezinárodními konzultanty a provozovateli těchto systémů, jako jsou např. Německé letištní technologie a zařízení (GATE) , Americká asociace ředitelů letišť (AAAE) a Mezinárodní asociace společností provozujících manipulační systémy se zavazadly (IABSC).

Řešení pohonů NORD pro letištní průmysl

 • Systémová řešení speciálně přizpůsobená požadavkům letiště
 • Vyhněte se prostojům díky inteligentnímu ovládání
 • Rychlé uvedení do provozu
 • Systémy Plug & Play
 • Snadná údržba / servis
 • Nižší celkové náklady na životnost výrobku
 • Standardizace
 • Úspora energie
 • Podpora projektu
 • Modulární systém NORD pro kompletní řešení pohonů od jednoho dodavatele
 • Globální síť NORD