Intralogistika

EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ POHONŮ V INTRALOGISTICE

Samotná skutečnost, že cca dvě třetiny průmyslové spotřeby elektrického proudu připadá na výrobní zařízení a intralogistiku, vyžaduje odpovídající nabídku produktů s vysokou energetickou účinností a širokým spektrem výkonů. Energeticky efektivní řešení pohonů společnosti NORD otevírají rozsáhlý potenciál úspor v oblasti vnitropodnikové transportní techniky a stejně tak i při překládce zboží v obchodě i průmyslu

logistic_baggage

Válečkové dráhy a pásové dopravníky

Zařízení dopravní techniky, překonávající často velké vzdálenosti v rozlehlých areálech, vyžadují modulární konstrukci. U mnoha zařízeních dopravní techniky, v kterých lze – jako např. u paternosterových skladů – bez funkčního omezení ušetřit energii, se provozní náklady dostávají stále více do centra pozornosti průmyslových uživatelů. Společnost NORD DRIVESYSTEMS proto sází na energeticky efektivní motory, téměř bezeztrátové převodovky a pohonnou elektroniku s funkcemi, zajišťujícími úsporu energie.

Naše pohonné komponenty a systémy

NORD DRIVESYSTEMS je již více než 45 let jako doma téměř v každém průmyslovém odvětví, kde se používají dopravní zařízení pro vnitřní logistiku. Naše pohonné komponenty a systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde musíte s něčím pohybovat, neboť každý pohyb potřebuje pohon a to pohon vysoce efektivní a spolehlivý. Z tohoto důvodu nabízíme kompletní spektrum mechanické, elektrické a elektronické pohonné techniky od motorů a převodovek až po centrální a decentrální řídící techniku.

Microsite logistic.nord.com

Výrobky

Redukce variant

LogiDrive_Variantenreduzierung

Speciálně pro požadavky intralogistiky a letištní techniky nabízí standardizace převodových motorů výhody - další informace zde .