Wiadomości –

Wytrzymałe, łatwo zmywalne systemy napędowe dla branży napojów

NORD DRIVESYSTEMS zaprezentuje branżowe rozwiązania napędów na wystawie drinktec w Monachium, Niemcy. Niemiecki producent nawiązał do szerokiego asortymentu standardowych produktów z niezrównaną różnorodnością układów napędowych z charakterystycznymi obudowami aluminiowymi zoptymalizowanymi pod kątem pracy w warunkach przemywania cieczami.

nord_drinktec_nsd_tuph

Bargteheide , 2017-06-29

NORD DRIVESYSTEMS zaprezentuje branżowe rozwiązania napędów na wystawie drinktec w Monachium, Niemcy. Niemiecki producent nawiązał do szerokiego asortymentu standardowych produktów z niezrównaną różnorodnością układów napędowych z charakterystycznymi obudowami aluminiowymi zoptymalizowanymi pod kątem pracy w warunkach przemywania cieczami. Te lekkie, odporne na korozję przekładnie zębate, silniki o gładkiej powierzchni, falowniki i rozruszniki silnika można bardzo łatwo wyczyścić. NORD oferuje niezwykle efektywną antykorozyjną obróbkę powierzchni nsd tupH dla napędów aluminiowych, która została zatwierdzona do użytku z żywnością i napojami zgodnie z rozporządzeniem FDA tytuł 21 CFR 175.300. Napędy z zabezpieczeniem typu nsd tupH są trwałą alternatywą wymagającą niewielkiej konserwacji dla stali nierdzewnej lub systemów powlekanych przy niższych kosztach całkowitych w dłuższym czasie. Zamiast nakładania powłoki, obróbka nsd tupH utwardza i wnika głęboko w powierzchnię stopu. W rezultacie, nie ma nakładanego materiału, który mógłby się łuszczyć. Napędy te mogą być czyszczone nawet wysokociśnieniowymi strumieniami pary i mogą być bez żadnych problemów wystawiane regularnie na działanie ciekłych mediów. Napędy z obróbką nsd tupH są standardowo wyposażone w części ze stali nierdzewnej oraz wały zdawcze ze stali nierdzewnej. Niewentylowane silniki o gładkiej powierzchni rpracują bardzo cicho i nie sprzyjają rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów. Spełniają obecne międzynarodowe poziomy sprawności. Silniki indukcyjne są dostępne w klasie wysokiej sprawności IE2 i bardzo wysokiej sprawności IE3, a silniki synchroniczne w klasie wyjątkowo wysokiej sprawności IE4.

W SKRÓCIE: NORD na drinktec

  • 11 – 15 Września. 2017, Monachium, Niemcy
  • Hala A3, Stoisko 242
  • Nsd tupH - system zabezpieczenia powierzchni dla napędów aluminiowych: bardziej trwały niż powłoki antykorozyjne, tańszy niż stal nierdzewna i przystosowany do łatwego zmywania