Wiadomości –

Systemy napędowe oszczędzające zasoby: NORD DRIVESYSTEMS na IFAT 2018

Od 14 do 18 maja 2018 r. Firma NORD DRIVESYSTEMS zaprezentuje inteligentne i wydajne rozwiązania napędowe na IFAT, wiodącej na świecie wystawie poświęconej gospodarce wodnej, ściekom, odpadom i surowcom.

Bargteheide , 2018-05-07

Na stoisku 314 w hali A1 odwiedzający wystawę w Monachium mogą odkryć sieciowe, autonomiczne i skalowalne napędy północno niemieckiego producenta. Zdecentralizowane systemy napędowe tworzą grupy master / slave, które inteligentnie komunikują się ze sobą. Dzięki temu mogą monitorować i kontrolować całe sekcje systemu. Na przykład, jeśli wystąpi blokada, jest to wykrywane i usuwane automatycznie lub zgłaszane do centralnego systemu sterowania, aby można było uruchomić napęd zastępczy.

Ponadto firma NORD przedstawia rozwiązania dla monitorowania stanu i konserwacji predykcyjnej. Są one oparte na PLC, który jest zintegrowany z falownikiem. Dane dotyczące napędu i aplikacji można rejestrować, a wszystkie dostępne dane z czujników i siłowników można oceniać i przetwarzać.

Oprócz tego na tej wystawie poświęconej zrównoważonym technologiom środowiskowym NORD zaprezentuje swoje energooszczędne silniki synchroniczne IE4, a także inteligentne przetwornice częstotliwości, dzięki nowej przekładni walcowej NORDBLOC.1 i serii przekładni przemysłowych MAXXDRIVE która została rozszerzona o dodatkowe rozmiary. Ofertę NORD uzupełnia koncepcja modułowych usług serwisowych .

Zapoznaj się z wykładami specjalistycznymi NORD pt: "Wydajna i inteligentna technologia napędów do przyszłych zastosowań pomp" w Pumps Meeting Point w hali B1.

Terminy:

  • Wtorek, 15 Maj 2018: 14:00
  • Środa, 16 Maj 2018: 12:00
  • Czwartek, 17 Maj 2018: 13:00