Wiadomości –

Wyniki Konkursu "Kibicuję z NORD"

Mundial 2018 mamy już za sobą. Gratulujemy Francji zwycięstwa. Naszej drużynie możemy pogratulować awansu do mistrzostw, na pewno następnym razem uda nam się osiągnąć więcej. Zakończył się również konkurs "Kibicuj z NORD".

Wieliczka , 2018-07-18

Łącznie przyjęliśmy 95 zgłoszeń. Poprawnie na jedno z pytań konkursowych odpowiedziało 16 osób, z czego tylko jedna trafnie wskazała Francję jako drużynę która wygra mistrzostwa, a pozostałe miały szczęście wskazując, że Polska nie wyjdzie poza fazę grupową. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę. Cieszymy sie, że jako firma NORD mogliśmy dostarczyć Państwu oprócz najwyższej jakości systemów napędowych, również odrobinę rozrywki.

Zgodnie z Regulaminem osoby, którym udało się odpowiedzieć poprawnie, awansowały do fazy losowania nagród, którymi było 5 piłek Telstar Mistrzostwa Świata 2018 Top Replique.

W dniu 17 lipca, wobecności pana Ireneusza Nawalanego, dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu, kierownik Administracji, pani Maja Krzysiek, wylosowała następujące nazwiska:

- Piotr Krybus

- Piotr Mikulski

- Krzysztof Dul

- Marcin Dras

- Damian Rawluk

Pozostali uczestnicy mogli liczyć na swoje szczęście w losowaniu nagród pocieszenia którymi było 10 zestawów gadżetów reklamowych. Los uśmiechnął się tym razem do poniżej wymienionych osób:

- Piotr Balicki

- Marcin Bik

- Jan Młotkowski

- Kamil Jóźwik

- Sławomi Sadowski

- Katarzyna Nikiel

- Dawid Zarzycki

- Cezary Ferenc

- Mateusz Jarosz

- Łukasz Makowski

Serdecznie gratulujemy wygranych i dziękujemy za wspólną zabawę.