Wiadomości –

Nowy mocny reduktor walcowy: NORDBLOC.1

Seria przekładni walcowych NORDBLOC.1 została poszerzona o trzy wielkości. Jednostki napędowe zapewniają wysokie momenty wyjściowe, jak również maksymalną obciążalność promieniową i osiową.

Bargteheide , 2019-05-06

Jednostopniowe przekładnie walcowe NORDBLOC.1 firmy NORD DRIVESYSTEMS sprawdziły się jako innowacyjne jednostki napędowe z wysoką wydajnością i długą żywotnością. Udana seria została teraz rozszerzona o trzy rozmiary, o mocach od 1,1 do 45 kW i momentach obrotowych od 400 do 1000 Nm. Dzięki dużym wymiarom łożysk wytrzymałe przekładnie mogą niezawodnie radzić sobie z dużymi siłami osiowymi i promieniowymi, dzięki czemu idealnie nadają się do pomp i mieszadeł.

Innowacyjne reduktory walcowe z żeliwa szarego charakteryzują się wysoką wydajnością, kompaktową budową oraz dużą niezawodnością. Konstrukcja, bez łączeń i pokryw, zwiększa wytrzymałość produktu, a obudowa UNICASE zoptymalizowana przez FEM gwarantuje maksymalną wytrzymałość i sztywność. Dzięki szerokiemu zakresowi konfiguracji i opcji montażu, przekładnie NORDBLOC.1 mogą być elastycznie używane i są dostępne w wersjach montowanych na łapach i kołnierzach.