Zdecentralizowana technika napędowa

Redukcja kosztów dzięki modułowej budowie systemu

Zredukuj koszty projektowania systemu dzięki technologii zdecentralizowanych napędów NORD. Koszty wdrożenia naszych rozwiązań są niższe dzięki użyciu wysokowydajnej technologii podłączania, wbudowanemu wyłącznikowi serwisowemu i ręcznemu sterowaniu. Układy te można to swobodnie konfigurować w zależności od zastosowania i wymagań.

Sterownik PLC zintegrowany z naszymi przetwornicami NORD umożliwia modułowe i autonomiczne prowadzenie systemu produkcji. Przetwornica częstotliwości wykonuje w czasie rzeczywistym zadania pozycjonowania oraz synchronizację i zmniejsza obciążenie układu sterowania wyższego poziomu. Nasza zdecentralizowana technologia napędowa może być zintegrowana z każdym rozwiązaniem w zakresie automatyki, ponieważ łączy się ze wszystkimi powszechnymi systemami magistrali i przemysłowym ethernetem.

NORDAC FLEX - Przetwornica częstotliwości SK 200E

Elastyczna w instalacji

NORDAC FLEX jest naszym zdecentralizowanym napędem o elastycznych opcjach instalacji. Charakteryzuje się skalowanymi funkcjami i elastyczną konfiguracją.

Instalacja i obsługa tej przetwornicy jest prosta dzięki obszernym możliwościom podłączania i łatwemu przenoszeniu parametrów przez pamięć EEPROM.

Wykonanie:
0.33 - 30 hp

NORDAC LINK - Przetwornica częstotliwości SK 180E

Ekonomiczna praca

NORDAC BASE jest ekonomiczną, zdecentralizowaną przetwornicą do prostych zastosowań napędowych. Ten produkt asortymentu elektroniki napędowej NORD wymaga tylko niewielkiego wysiłku przy instalacji, ma mocną konstrukcję i jest przeznaczony do prostej instalacji na zewnątrz szafy sterowniczej.

Wykonanie:
0.33 - 3.0 hp

NORDAC LINK - Starter silnika SK 135E

Ekonomiczne działanie

NORDAC START jest zdecentralizowanym nie podlegającym zużyciu starterem silnika do wszelkiego rodzaju łagodnego rozruchu. Ta przetwornica częstotliwości wyposażona w wewnętrzne zabezpieczenie silnika jest idealnym wyborem dla elastycznej integracji.

Wykonanie:
0.33 - 10 hp

Elektronika napędowa: Nasza wiedza profesjonalna - Wasze bezpieczeństwo

Elektronika zdecentralizowanych napędów NORD jest obecna w licznych zastosowaniach na całym świecie. Nasze innowacyjne przetwornice ze zintegrowanym sterownikiem PLC wykonują funkcje w pobliżu silnika i redukują obciążenie układu sterowania wyższego poziomu. Ponad 100 sektorów przemysłu korzysta z naszych rozwiązań. Na przykład w intralogistyce, gdzie elementy bagażu lub paczki są transportowane przez kontynenty. Podobnie, nasze przetwornice są używane w ogólnej technologii przenośników, w przemyśle opakowaniowym lub w zastosowaniach pomp. Znani klienci z przemysłu spożywczego i produkcji napojów również polegają na elektronice napędów dostarczanych przez NORD DRIVESYSTEMS.

Nasza technologia zdecentralizowanych napędów charakteryzuje się wysoką wydajnością i bezpieczeństwem. Nieważne, gdzie na świecie działa nasza technologia: jakość naszych rozwiązań zawsze pozostaje na wysokim poziomie. Dzięki lokalizacji na wszystkich kontynentach przez cały czas jesteśmy blisko naszych klientów i zapewniamy usługi bez długiego czasu oczekiwania.

Zastosowania